Koncert Robert & Żaneta Lubera Nie-Bo

Koncert Robert & Żaneta Lubera Nie-Bo.
Zapraszamy w niedzielę, 24 marca, godzina 19:00.
Rezerwacje biletów: 788 407 305 , biuro@reakcja.com.pl
Bilety: 30 zł (liczba miejsc ograniczona)

Żaneta Lubera – półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała min. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Nie-Bo – to muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną…jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych…chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań…to pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością…Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami …Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa , Maciej Balcar, Ewelina Flinta, Krzysztof Zalewski, Paweł Kukiz, Artur Gadowski, Kasia Kowalska, Ewa Bem i Żaneta Lubera.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki autorskie Roberta ze wszystkich autorskich projektów (sagitarius the end nie-bo) oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty…oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland i Tribute Too Breakout.

link :

https://www.youtube.com/watch?v=UZwqIgfDmZQ

Aktualny skład:
Robert Lubera – gitara śpiew
Żaneta Lubera – śpiew
Wojtek Famielec – gitara basowa
Józef Rusinowski – perkusja

linki:

https://www.youtube.com/watch?v=QzUj7njaf5o voice of poland sober

https://www.youtube.com/watch?v=UZwqIgfDmZQ

http://muzyka.onet.pl/pop/zaneta-lubera-mnie-sie-wciaz-pali/eys1w

https://www.facebook.com/NSerwisKADR/videos/1932889866987106/y

http://www.polskatimes.pl/kultura/muzotok/a/rockowe-miasto-o-koncercie-robertzaneta-lubera-niebo-koncert-to-zapowiedz-happy-jazz-festiwal-2018-ciechocinek-i-torun,13277550/

https://www.facebook.com/robert.lubera/videos/10156943712722300/UzpfSTMwMzc1NjUwNjMwNTQyMjoyMzk4ODE2NjA2Nzk5Mzkx/ duet

Koncert Robert & Żaneta Lubera Nie-Bomagda
0

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *