KONCERT CHUCK FRAZIER BAND!

KONCERT CHUCK FRAZIER BAND!
DATA: 28 kwietnia
GODZINA: 19:00
BILETY: 30,00 zł /bilety dostępne w recepcji Centrum Tańca i Ruchu REakcja (ul.Jedynaka 16 WIELICZKA)
– Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc./liczba biletów jest ograniczona/
REZERWACJE: 788 407 305 , BIURO@REAKCJA.COM.PL
Zapraszamy na koncert amerykańskiego gitarzysty i wokalisty, będącego pod wpływem twórczości Alberta Collinsa. Muzyka z pogranicza soul, blues, jazz, hip hop.
Chuck Frazier urodził się w Teksasie, w rodzinie o bogatych tradycjach muzycznych. Już jako dziecko grał na gitarze, bardzo wcześnie też zaczął koncertować z różnymi, bluesowymi składami z rodzinnego Huston. Przełomowym momentem w karierze Chucka była współpraca z zespołem gitarzysty Sonny Sharrocka, z którym po raz pierwszy wyjechał w trasę koncertową po Europie.
Na dorobek muzyczny Chucka Fraziera składa się kilka autorskich płyt, a także ponad 30 projektów, w których udzielał się jako muzyk sesyjny, nie mówiąc już o setkach koncertów po obu stronach Oceanu. Jego repertuar koncertowy zawsze przepełnia niesamowita energia, szczerość i znakomity kontakt z publicznością. Oprócz własnych kompozycji będących fuzją bluesa, jazzu, soul i rocka, z powodzeniem wykonuje standardy takich mistrzów jak Jimi Hendrix, Albert Collins, Chuck Berry i wielu innych, (często w zaskakujących i nietuzinkowych aranżacjach).
KONCERT CHUCK FRAZIER BAND!magda
0

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *