JOGA ONLINE

[ ZAJĘCIA JOGI]
Kochani nasi uczniowie, znajomi i przyjaciele!
Minęło już sporo czasu od kiedy zawieszone zostały zajęcia. Próbowałyśmy w tym czasie, organizując zmienioną rzeczywistość poukładać świat na nowo, ten swój prywatny, ten zawodowy.
Przebywając w domach, często w małych mieszkaniach wiele godzin w zamkniętej przestrzeni, przyzwyczajeni do ruchu , zmiany i swobody zaczniemy odczuwać dyskomfort fizyczny, ale i psychiczny. Brak kontroli i niemoc dodatkowo budzą uczcie lęku i niepokoju, które narastać będą z dnia na dzień wraz z rozwojem zdarzeń. Pozostanie w domu jest jedyną, najskuteczniejszą metodą walki z rozprzestrzenianiem się patogenu. Musimy uzbroić się w narzędzia, które tę wojnę pozwolą nam wygrać.
Posiadacie wspaniałe narzędzie, które pomoże Wam w tych trudnych chwilach. Miesiące praktyki pokazały, jaki wpływ na stan umysłu i ciało ma regularna praktyka jogi. Choć niekiedy nie można objąć tego umysłem, zwyczajnie zrozumieć, to jej korzystny wpływ jest niezaprzeczalnie odczuwalny. Zatem skorzystajcie z tego w co się wyposażyliście. Przeglądanie wiadomości, nie zmieni sytuacji, nie poprawi waszego nastroju, samopoczucia, zdrowia raczej spotęguje lęk.
Zostańcie w domach i praktykujcie!
 Wychodząc naprzeciw nowej sytuacji wielu nauczycieli zorganizowało zajęcia jogi w wersji on-line. Naprawdę wybór jest imponujący i warto z niego skorzystać.
Ze swojej strony chciałybyśmy zachęcić Was do spróbowania podjęcia praktyki własnej, bo to idealny ku temu czas. Jeśli jednak trudno Wam się samodzielnie zmobilizować, ustalić rytm czy wymyśleć sekwencję służymy pomocą. W tych dniach, których jeszcze wiele przed nami, poczucie bycia razem i rytm dnia są bardzo ważnymi elementami życia, strukturalizują, motywują, po prostu pomagają.
Na discord i na facebooku zostanie stworzona grupa. Przesyłać Wam będziemy za pomocą komunikatora rozrysowane sesje jogi. Tym, którzy chcą praktykować samodzielnie łatwiej będzie ćwiczyć przygotowane i rozrysowane asany. Tym którym trudno jest się zmobilizować, którzy wolą energię grupy zaproponować mogę wspólną praktykę, ale bez wizji, tak byście ćwiczyli prawie samodzielnie, tylko z głosem, który prowadzić Was będzie nadając zajęciom rytm.
Jeśli uważasz, że to co robimy ma jakość i wartość, a przede wszystkim jeśli Twoja sytuacja (finansowa, zawodowa) pozwala Ci na to, żeby zapłacić za zajęcia – będziemy wdzięczni. Wpłać dowolną kwotę (10,15,20 zł za zajęcia z dopiskiem imienia prowadzącego), podajemy nr konta firmowego: Bank Millennium 89 1160 2202 0000 0003 2727 3225
GRUPA MARTA
 LINK DO SERWERA:
W razie problemów z instalacją prosimy o przesłanie mailowej prośmy na biuro@reakcja.com.pl w załączniku prześlemy instrukcje Krok po kroku. Platforma jest całkowicie darmowa i bezpieczna.
 Można  w każdej chwili przyłączyć się do grupy. Grafik zajęć znajduje się w programie w zakładce KALENDARZ.
Grafik zajęć: 
poniedziałek – 9.00
wtorek – 19:00
środa – 9.00
czwartek – 19.00
piątek – 9.00
GRUPA MAGDA
Grupa Magdy zajęcia odbywają się na naszym fanpage na facebooku: Reakcja Centrum Tańca i Ruchu.
Chętnych do bycia razem, wspólnego praktykowania zapraszamy w godzinach zajęć na wejście na nasz profil.
Grafik zajęć: 
poniedziałek – 18:00
wtorek – 18:00
środa – 18:00
czwartek – 18:00
piątek – 18:00
sobota – 9:00
Czekamy na wasze maile biuro@reakcja.com.pl
Kiedy nie można wyjść na zewnątrz warto skierować się do wewnątrz!
JOGA ONLINEmagda
0

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *